Wczytuję dane...
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN

Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna cieszą się coraz większą popularnością. W naszym asortymencie dostępna jest taśma oporowa Flex Band, która przeznaczone jest do wszelkiego rodzaju ćwiczeń i mobilizacji – w szczególności treningu kończyn dolnych i kończyn górnych. Elastyczna taśma typu Loop Band lub Mini Band to rozwiązanie, dzięki któremu aktywujemy i wzmacniamy mięśnie. Swobodnie można je wykorzystywać w gabinetach fizjoterapeutycznych, na siłowni, a także w warunkach domowych.

Zalety taśmy do ćwiczeń

Do głównych korzyści związanych z użytkowaniem gumy oporowej Flex Band wpisuje się przyjemny materiał, który nie będzie ciągnął włosów, a także nie podrażni skóry zapewniając komfortowy trening. Dzięki dodatkowi bawełny produkt nie pęka, jak może się zdarzyć w przypadku modeli stworzonych wyłącznie z lateksu. Oferowany model dostępny jest w trzech opcjach oporu – lekkim, średnim oraz mocnym.

Wielokolorowe akcesoria do ćwiczeń

Dostępne w ofercie sklepu internetowego elastyczne taśmy Flex Band dostępne są w kilku opcjach wykończenia: czarnym, szarym, zielonym, niebieskim, jak również różowym. Szeroki asortyment umożliwi wybór modelu dostosowanego nie tylko pod względem estetycznym, ale również oporu do indywidualnych preferencji. Znajdujące się w asortymencie modele stworzone są z miękkiej bawełny zestawione z lateksem, który jest odpowiedzialny za utrzymanie elastyczności produktu.

Ćwiczenia fizjoterapeutyczne

Taśmy oporowe Flex Band są chętnie wykorzystywane do ćwiczeń aktywacyjnych podczas treningu siłowego lub cardio. Dzięki wspomnianym akcesoriom istnieje możliwość prowadzenia ćwiczeń w formie wzmacniającej, stabilizującej, jak również korekcyjnej. W fizjoterapii mogą być również wykorzystywane do profilaktyki urazów, ponieważ za ich pomocą możliwe jest zrelaksowanie mięśni oraz ich wzmocnienie. Elastyczne modele o wszechstronnym zastosowaniu treningowym nie tylko są idealne dla początkujących, ale również dla profesjonalistów.

Sprawdź, jakie inne akcesoria do ćwiczeń znajdziesz w naszej ofercie!

Rozmiar:  M (37x8cm szerokości), S (32x8)

Opór: mocny - kolor czarny, szary;  średni - kolor niebieski, różowy; lekki - kolor zielony

Materiał: bawełna plus lateks

Kolor: czarny, szary, zielony, niebieski, różowy

Napisz opinię
2021-02-26 07:02:11 - Kamila

Jedyne taśmy, które nie zwijają się, nie wpijają w skórę.. dobra jakość w porównaniu do taśm innych firm.