Wczytuję dane...
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN

Poszukujesz wszechstronnych akcesoriów do ćwiczeń, dzięki którym nie tylko aktywujesz mięśnie, ale również je wzmocnisz i rozbudujesz? W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są taśmy oporowe do ćwiczeń, które nie tylko chętnie wykorzystywane są na siłowni, ale również w warunkach domowych, jak również na zajęciach fizjoterapeutycznych. Dlaczego warto zdecydować się na dostępne w naszym asortymencie produkty?

Postaw na jakość Flex Band

Materiałowa taśma oporowa Flex Band została wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, które są połączeniem bawełny z lateksem, dzięki czemu mamy pewność, że produkt nie będzie pękał. Co więcej, nie przesuwa się podczas wykonywania ćwiczeń, jak również nie ciągnie włosów i nie podrażnia skóry. Prezentowaną taśmę najczęściej wykorzystuje się do treningu kończyn dolnych i górnych czy ćwiczeń mobilizacyjnych oraz rozciągania.

Korzyści ćwiczeń z taśmami oporowymi

Zaletą modelu Flex Band jest przyjemność jego użytkowania, zwiększona wytrzymałość oraz trwałość na uszkodzenia. Guma, która stworzona jest z mieszanki lateksu i bawełny charakteryzuje się odpornością na rozerwania, nawet w przypadku dość intensywnych treningów. Do wyboru dostępne są modele w trzech opcjach oporu, które można rozróżnić po kolorach. Opór mocny to kolor czarny, średni to kolor miętowy, natomiast lekki oznacza odcień różowy.

Dodatkowe funkcje taśmy

Wykorzystywana przy treningach, a także ćwiczeniach fizjoterapeutycznych guma oporowa jest sprzętem, dzięki któremu można wykonywać ćwiczenia aktywacyjne, wzmacniające, stabilizujące, a nawet korekcyjne. Z akcesoriami możliwa jest również profilaktyka urazów – nie tylko dochodzi do mobilizacji mięśni, ale również ustabilizowania stawu. Model Flex Band jest jedynym na rynku, który został wyposażony w możliwość regulowania długości pętli o szerokości 8 cm. Produkt świetnie nadaje się zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Sprawdź, jakie akcesoria do ćwiczeń znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego!

Rozmiar: długość regulowana x 8cm szerokości

Opór: mocny - kolor czarny, średni - kolor miętowy, lekki - kolor różowy

Materiał: bawełna plus lateks

Kolor: różowy, miętowy, czarny