Wczytuję dane...
Gwarancja: dożywotnia
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN

Piłka do rollingu wykorzystywana jest w celach autoterapii bolesnych mięśni. Stosuje się ją jednak głównie do masażu bolesnych punktów na naszym ciele.

Piłką do rollowania należy uciskać wybrane punkty przez ciężar własnego ciała, wykorzystując do tego podłogę, ścianę lub inną twardą powierzchnię, na której możemy oprzeć piłkę. Zaleca się przytrzymać piłkę na bolesnym punkcie tak długo, aby dolegliwości bólowe się zmniejszyły lub zniknęły całkowicie (ok. 2 min. na jeden punkt).  Zaletami pilki jest jej wysoka twardość-odporność na zgnitanie oraz dobra przyczepność do ciała.
Piłka do rollingu wykorzystywana jest w celach:
- sportowych,
- fizjoterapeutycznych.

Średnica: 7,5 cm
Materiał: kauczuk
Skala twardości: 5/5

Napisz opinię
2020-06-14 20:40:38 - Kamil Akrobata

Polecam piłeczki do rolowania od Health'a. Idealna twardość! Dużym plusem jest fakt, iż nie ślizga się po nawierzchni, co daje mi idealną stabilizację piłeczki podczas opracowania bolesnych punktów. Co ważne nie brudzi ścian (przynajmniej żółty model). Polecam!

2020-06-14 21:08:06 - Izabela

Rewelacyjnie sprawdza się do rolowania rozcięgna podeszwowego. Ma odpowiednią twardość i idealny rozmiar, a kauczuku sprawia, że piłeczka jest przyjemna w dotyku i nie ślizga się. Zdaje egzamin. Polecam!!!