Wczytuję dane...

PISTOLET SPORTOWCA

Masaż połączony z intensywnymi wibracjami może przynieść znakomite efekty w postaci rozluźnionych mięśni, redukcji napięć, a także zmniejszenia widoczności uporczywego cellulitu. Naszym klientom indywidualnym, sportowcom oraz fizjoterapeutom proponujemy profesjonalne i nowoczesne urządzenie do masażu wibracyjnego o szerokim zastosowaniu i udowodnionej skuteczności.

Urządzenie wibracyjne – nowoczesny sprzęt dla sportowców i nie tylko

Masażer mięśni to bezprzewodowy i prosty w obsłudze sprzęt o pięciu poziomach intensywności drgań. Jego używanie polega na przystawieniu głowicy do wybranej partii ciała – w trakcie sesji pracujemy m.in nad rozluźnieniem napiętych mięśni, zredukowaniu dolegliwości bólowych czy obrzęków limfatycznych. Choć nowoczesne urządzenie nazywane jest pistoletem sportowca, masażer może być wykorzystywany w terapii u osób w różnym wieku i prowadzących umiarkowaną aktywność.

Masażer mięśni

Pistolet do stymulacji i rozluźniania mięśni przyspiesza odnowę biologiczną, a jego regularne stosowanie może przynieść korzyść w postaci lepszych wyników sportowych. Urządzenie do masażu wibracyjnego znajduje także zastosowanie w trakcie przygotowywania i rozgrzewania mięśni przed treningiem, minimalizując w ten sposób ryzyko niechcianych kontuzji czy urazów.

Urządzenie sportowe może stać się także elementem wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych i wspomagać proces przywracania mobilności i ruchomości osób powracających do formy. Jednym z zastosowań pistoletu jest bowiem poprawa zakresu ruchu w stawach.

Nowoczesny sprzęt emitujący drgania w walce z cellulitem

Jak się okazuje, pistolet wibracyjny może być również pomocny w przypadku kobiet, u których występuję defekt tkanki w postaci cellulitu. Drgania emitowane przez sprzęt to nowoczesna metoda wspomagająca redukcję tzw. skórki pomarańczowej. W połączeniu ze zbilansowaną dietą oraz odpowiednią dawką ruchu, możemy oczekiwać zadowalających efektów.

Pistolet z podgrzewaną głowicą oraz terapia wykorzystująca drgania to także sposób na relaks całego ciała oraz ogólną poprawę samopoczucia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów