Wczytuję dane...

PISTOLET SPORTOWCA

Pistolet Sportowca jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystującym masaż wibracyjny do poprawy ogólnej sprawności organizmu. Konstrukcja urządzenia oraz użyte materiały zapewniają wytworzenie odpowiednich wibracji mających pozytywny wpływ na organizm.

Pistolet może być używany przez ludzi w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej
w celu przyspieszenia regeneracji mięśni, zwiększenia elastyczności mięśni, zmniejszenia bólu mięśniowego czy poprawy zakresu ruchu w stawach. W ten sposób urządzenie poprawia komfort funkcjonowania i wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie. Przyczynia się również do redukcji zmian celulitowych. Pistolet Sportowca to lekkie, bezprzewodowe urządzenie stosowane nie tylko
w gabinetach fizjoterapeutycznych ale także przez pacjentów w warunkach domowych.  To idealne rozwiązanie na uzupełnienie pracy fizjoterapeutycznej.

PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZENIA:

 • Waga: 1,1kg
 • Rozmiar urządzenia: 25x23cm
 • 3 poziomy intensywności wibracji:

poziom 1-1900 uderzeń/min

poziom 2- 2500 uderzeń/min

poziom 3- 3,200 uderzeń/min

 

ZALETY URZĄDZENIA:

 • Wydajna bateria litowo-jonowa umożliwiająca nawet 3-godzinną pracę na jednym ładowaniu
 • Niska głośność pracy urządzenia
 • Pojemność baterii: 2500mAh
 • 4 końcówki do precyzyjnego masażu mięśni

 

WŁAŚCIWOŚCI GŁOWIC:

 1. Okrągła – najbardziej uniwersalna ze wszystkich końcówek, wykonana z pianki, nie ulega odkształceniu. Głowica przeznaczona do masażu mięśni wszystkich części ciała.
 2. Płaska – końcówka wykonana z twardego tworzywa nadaje się do pracy na małych i dużych grupach mięśniowych. Jej płaski kształt umożliwia dobry kontakt z ciałem, co pomaga dotrzeć do głębiej położonych warstw tkanek miękkich.
 3. Pocisk – najbardziej precyzyjna końcówka ze wszystkich głowic. Wykonana z twardego tworzywa. W dokładny sposób dociera do bolesnych punktów na mięśniach.
 4. Widełki – końcówka wykonana z twardego tworzywa. Sprawdza się  głównie podczas masażu mięśni przykręgosłupowych. Głowica ta umożliwia pracę na mięśniach omijając wyrostki kolczyste kręgosłupa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów