Wczytuję dane...

SPRZĘT SPORTOWO-FIZJOTERAPEUTYCZNY

Większa mobilność i ruchomość stawów, rozluźnione i pozbawione napięć mięśnie, lepsze ukrwienie i szybsza regeneracja. Dzięki polecanym przez nas sprzętom oraz urządzeniom do fizjoterapii oraz rehabilitacji osiągnięcie wymienionych celów będzie możliwe. W sklepie internetowym prezentujemy profesjonalne akcesoria do automasażu, rolowania oraz ćwiczeń, które mogą być wykorzystywane jako uzupełnienie treningowej rutyny czy przy przywracaniu sprawności po kontuzjach i urazach.

Sprzęt sportowo-fizjoterapeutyczny z akcesoriami do rolowania, ćwiczeń rehabilitacyjnych i masażu

Zmniejszenie dolegliwości bólowych, redukcja obrzęków i opuchlizn, przywrócenie kończynom ruchomości czy niwelowanie skutków intensywnych ćwiczeń – takie efekty mogą u siebie zaobserwować osoby bądź pacjenci stosujący regularnie polecane przez nas masażery, rollery ręczne taśmy do flossingu czy profesjonalne urządzenia fizjoterapeutyczne takie jak pistolet z podgrzewaną głowicą. Wymienione akcesoria oraz sprzęt przeznaczone są do stosowania samodzielnego lub mogą być wykorzystywane w specjalistycznych gabinetach, w których prowadzi się rehabilitacje dla pacjentów ortopedycznych. W zależności od tego, jaki artykuł wybierzemy możemy skracać czas odnowy biologicznej, rozluźnić mięśnie oraz pracować nad sprawnością poszczególnych stawów czy kończyn.

Urządzenia i sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych, masażu i rolowania w sklepie online

Tworząc ofertę z urządzeniami fizjoterapeutycznymi oraz akcesoriami rehabilitacyjnymi i do automasażu wykorzystaliśmy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz sportowcami. Dzięki temu każdy z prezentowanych artykułów został wytypowany w sposób świadomy oraz przemyślany i jest dokładnie tym, czego potrzebujemy w szeroko pojętym procesie odnowy biologicznej, jako uzupełnienie treningu czy podczas przywracania ogólnej sprawności fizycznej.

Sprzęt treningowy

Oprócz akcesoriów i urządzeń do fizjoterapii w asortymencie pojawiły się także produkty do wykorzystania w trakcie treningu. Są to zyskujące popularność elastyczne taśmy oporowe, które z powodzeniem można stosować także do ćwiczeń korekcyjnych, stabilizujących i wzmacniających. Wytrzymałe, komfortowe w użyciu akcesoria aktywują wybrane partie mięśni i pomagają urozmaicić plan treningowy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów